Astrodom

Voda a bylinky jsou pravé ženské čarování

Letní rituály

Blíží se úplněk 13.7. v Kozorohu, Slunce se nachází v Raku. 7.7. bude takzvaná první čtvrť, na obloze uvidíme písmeno D, Měsíc dorůstá. V těchto dnech se vyplatí čarovat na bohatství, vyšší příjmy, kariéru, vzestup, ale i hustší vlasy a pro muže růst svalů. Kozoroh je spojovaný s praktickou materiální stránkou, čili se k úplňku v Kozorohu budou hodit i rituály na peníze a kariéru. Rak symbolizuje emoce, city, rodinu, můžete tedy dělat rituály na získání letní lásky, ideálního partnera, na lehký flirt, ale i na kvalitní sex, na vztahy s rodinou a početí dítěte. Pokud však chcete na sobě pracovat ohledně zdraví, tak, jak jsem napsala v úvodu, je tohle období super na vše, co má přibývat a růst, na pevnost, hustotu a krásu vlasů, nehtů, řas, obočí. Pro muže růst svalů či zvýšení tělesné hmotnosti, pro ženy růst prsou. Z astrologického hlediska je tento čas dobrý též na rituály ohledně zdraví pohlavních orgánů a močových cest, ledvin a kolen, kotníků a kostí nohou.

 

Síla přírody

      Kde jinde v létě čarovat, než v přírodě. Nejideálnější místa na provedení rituálu jsou pole, louka a místa poblíž rybníka či jezera, jezírka. Je dobré začít s rituálem v podvečer a měl by trvat přinejmenším do půlnoci, pak je skvělé na místě přespat a cítit kouzelnou ranní rosu. Svlékneme se a nazí provádíme rituál, popřípadě se můžeme obléknout jako víla a uvít si věneček a tak provádět rituál. Tak nebo tak, jsme zutí a cítíme spojení s matkou zemí a její sílu (samozřejmě, pokud rituál bude trvat šest hodin a vám bude zima, nemusíte být bez obuvi celou dobu, abyste neprochladli, ale aspoň tak hodinu, hodinu a půl by se to mělo vydržet.)

 

Byliny

      Čarovná svatojánská noc je už za námi, síla bylin však stále trvá. Na bohatství se hodí bylinka zlatá třezalka, jedna ze svatojánských bylin. Je také močopudná a protizánětlivá, výborná na močové cesty. Všechny žluté bylinky mající barvu zlata a slunce jsou dobré na přilákání peněz, pampelišky už nekvetou, ale rozkvétají slunečnice, které prinášejí hojnost a blahobyt. Výbornou bylinkou pro přilákání bohatství je růžová slezová růže či dub, keltský posvátný, nejsilnější a nejkošatější strom naší země. Jeho větvičky, listy a žaludy jsou úžasné na magii, ale také můžeme meditace a kouzla na peníze provádět přímo pod tímto stromem, stejně jako se hodí, když poblíž rituálního místa roste lípa srdčitá, jejíž květy jsou nyní akorát na sběr. Po usušení v zimě jsou výborným lékem na nastydnutí a nyní nám poslouží při magii na bohatství. Pšenice je plodina, která vznikla při magickém rituálu z prastarých trav a darovala nám chléb, čímž předešla nejednomu hladomoru. Pšenice je symbol hojnosti a bohyně Léta, Živy, která lidem Hojnost přináší.Neměla by v naší magické kytici chybět.

 

Voda

      Voda má v létě čarovnou moc, koupání o úplňku je jako lázeň znovuzrození. Pokud předtím budete zaříkávat vodu bylinami a vyřknete své přání, voda, která omyje vaše tělo, ho napustí Úspěchem.

 

Oheň

      Spaluje vše špatné, urychluje naše přání. Vhoďte magické byliny do ohně a poproste, aby se vaše přání rychle splnilo. Člověk od nepaměti hleděl do ohně, byla to naše první televize, dívejte se do magického ohně spalujícího vaše byliny a představujte si, jak se vaše přání plní a přichází k vám peníze nebo se vám v ohni zjevuje tvář nové lásky.

 

Ranní rosa

      Pokud můžete na vašem posvátném místě přespat, je krásné probudit se do magického rána a běhat v ranní rose. Stejně tak je krásné po rituální noci vyběhnout ráno ven, na louku do světla svítání.

 

Zahrádka

      Není nic krásnějšího, než vytvořit si magickou zahradu nebo kout na zahradě. Peníze přináší proudící voda, takže různé fontánky, potůčky, vodopády. Na magickém místě u proudu vody by měl být kámen jako oltář, popřípadě seskupení kamenů. Je vhodné zde pěstovat čarovné bylinky a koření. Peníze ze zahradních bylin přináší máta a bazalka.